سمپاشی
02
مرداد
1172

اگر پوست شما شب‌ها دچار خارش می‌شود یا برای‌تان پیش آمده که صبح‌ها بعد از بیدار شدن از خواب لکه‌های قرمز روی پوست‌تان وجو دارد این قرمزی‌ها و آن خارش به خاطر وجود ساس است. . آفتی ریز و کوچک که می تواند خود را در تشک شما مخفی کند.

علائم وجود ساس در منزل

بدون شک وجود ساس ها مایه‌ی رنجش هستند و از بین بردن ساس ها  باید در اولویت قرار گیرد. یکی از اولین علائمی که نشان می‌دهد ممکن است مورد هجوم ساس ها قرار گرفته باشید، اثر گزش روی پوست‌تان است. این گزیدگی‌ها می‌توانند در هرجایی از بدن‌تان که ساس‌ها می‌تواند به آنجا نفوذ کنند ظاهر شوند.
 بعضی از علائم دیگر گزش ساس‌ها عبارتند از:
– برجستگی‌های قرمز خارش‌دار روی پوست
– یک ضایعه‌ی پوستی قرمز خارش‌دار
– تاول یا ورم‌های آب دار.
– عفونت پوستی حاصل از خاراندن پوست خارش‌دار و ورود باکتری‌ها به داخل زخم

از بین بردن ساس

از بین بردن ساس می‌تواند یک چالش بزرگ باشد چون پیدا کردن‌شان سخت است و به سرعت تولید مثل می‌کنند و زیاد می شوند. ساس‌ها را باید به سریعترین شکل ممکن از بین برد چون آن‌ها می‌توانند نواحی دیگری از خانه را آلوده کنند و باعث به وجود آمدن یک مشکل بزرگتر بشوند. اما وجود ساس در خانه نشانه  آن نیست که خانه‌ی شما کثیف است زیرا ممکن است ساس از طریق اثاثیه، مبلمان و تخت خواب دست دوم، البسه و اقلام دیگر به خانه‌ی شما آمده باشد.

راه های طبیعی از بین بردن ساس

راه های طبیعی از بین بردن ساس در منزل : ساس ها در دمای بسیار داغ یا سرد دوام نمی‌آورند، بنابراین روش‌هایی مثل تمیز کردن با بخار، شستن با آب داغ، و خشک کردن در دمای بسیار بالا  از راه‌های طبیعی خانگی برای از بین بردن ساس‌های موجود در لباس و رختخواب هستند.  اما برای مناطق بزرگتر، شرکت سمپاشی افشان گستر این مشکل را برطرف خواهد کرد، کافیست با  09121010645 تماس بگیرید.